Приватне акціонерне товариство по матеріально-технічному і сервісному забезпеченню "Тростянецьрайагротехсервіс"

Код за ЄДРПОУ: 00902211
Телефон: (04343) 2-29-79
Юридична адреса: 24300, Вінницька обл., Тростянецький р-н,смт. Тростянець, вул. Наконечного 15, корп.А
 
Дата розміщення: 10.04.2020

Річний звіт за 2019 рік

XI Звіт керівництва (звіт про управління)

Вірогідні перспективи подальшого розвитку емітента Товариство в перспективi має продовжувати виконання своїх довгострокових планiв, пов'язаних з виконанням робiт та послуг, спрямованих на покращення фiнансового стану пiдприємства. Через нестачу коштiв товариство не займалося розробкою заходiв щодо зменшення ризикiв та захисту своєї дiяльностi та розширення виробництва та ринкiв збуту. Нових технологiй та товарiв на пiдприємствi не впроваджувалося. В зв'язку з важким матерiальним станом перспектив у розвитку товариства не передбачається.
Інформація про розвиток емітента Основнi види послуг, що надає товариство: оптова та роздрiбна торгiвля товаро-матерiальними цiнностями.
Інформація про укладення деривативів або вчинення правочинів щодо похідних цінних паперів емітентом, якщо це впливає на оцінку його активів, зобов'язань, фінансового стану і доходів або витрат емітента Укладення деривативiв або вчинення правочинiв щодо похiдних цiнних паперiв не було.
Зокрема інформація про завдання та політику емітента щодо управління фінансовими ризиками, у тому числі політику щодо страхування кожного основного виду прогнозованої операції, для якої використовуються операції хеджування З часу свого виникнення пiдприємницька дiяльнiсть завжди зазнає впливу дiї рiзних факторiв або, так званих, - ризикiв. Нинi без ризикової пiдприємницької дiяльностi не iснує. Хеджування - дiяльнiсть, яка спрямована на створення захисту вiд можливих втрат у майбутньому, тобто це дiї Товариства з мiнiмiзацiї цiнових ризикiв. Фiнансовi ризики завжди пов'язанi з небезпекою втрати грошових коштiв. Необхiдною умовою досягнення успiхiв у сферi дiяльностi, яка характеризується пiдвищеною ризиковiстю, є створення та вдосконалення систем управлiння ризиками, що дозволяють виявити, оцiнити та проконтролювати ризик. Для забезпечення фiнансової стабiльностi в країнах з високим розвитком економiки набув метод управлiння ризиками - хеджування. Хеджування є результатом функцiонування та розвитку ринку похiдних строкових контрактiв. Такий метод управлiння ризиками на товариствi вiдсутнiй.
Зокрема інформація про схильність емітента до цінових ризиків, кредитного ризику, ризику ліквідності та/або ризику грошових потоків Фiнансовi iнструменти Товариства включають грошовi кошти та їх еквiваленти, торгову та iншу дебiторську заборгованiсть, торгову та iншу кредиторську заборгованiсть. Основнi ризики, властивi фiнансовим iнструментам, включають: ринковий ризик, ризик лiквiдностi та кредитний ризик. Ринковий та валютний ризики Товариства вiдносно змiни обмiнних курсiв iноземної валюти не складає суттєвого впливу на дiяльнiсть Товариства. Ризик лiквiдностi являє собою ризик того, що Товариство не зможе погасити свої зобов'язання на момент їх погашення. Товариство проводить аналiз строкiв виникнення активiв i погашення зобов'язань i планує свою лiквiднiсть у залежностi вiд очiкуваних строкiв погашення вiдповiдних фiнансових iнструментiв. Потреби Товариства в обiгових коштах задовольняються за рахунок надходження грошових коштiв вiд операцiйної дiяльностi. Товариство не залучає кредитнi ресурси. Кредитний ризик полягає у тому, що Товариство понесе фiнансовi збитки у випадку, якщо контрагенти не виконують свої зобов'язання за фiнансовим iнструментом або клiєнтським договором. Фiнансовi iнструменти, якi потенцiйно наражають Товариство на iстотну концентрацiю кредитного ризику, переважно включають грошовi кошти та їх еквiваленти, а також торгову дебiторську заборгованiсть. Розрахунок цiнового ризику товариства базується на врахуваннi показникiв фiнансової стiйкостi пiдприємства. У фiнансовiй дiяльностi найбiльш значними цiновими ризиками є ризик змiни вiдсоткових ставок та валютних курсiв. Товариство не користується кредитами банкiв , тому схильностi до кредитного ризику немає, валютних операцiй не проводить.
Посилання на власний кодекс корпоративного управління, яким керується емітент Власний кодекс корпоративного управлiння Товариством не затверджувався i не використовується.
Посилання на кодекс корпоративного управління фондової біржі, об'єднання юридичних осіб або інший кодекс корпоративного управління, який емітент добровільно вирішив застосовувати Кодекс корпоративного управлiння фондової бiржi, об'єднання юридичних осiб або iнших кодексiв корпоратвного управлiння Товариством не застосовується.
Посилання на всю відповідну інформацію про практику корпоративного управління, застосовувану понад визначені законодавством вимоги Практики корпоративного управлiння застосованої понад визначенi законодавством вимоги немає, так як в своїй роботi Товариство не керується кодексом корпоративного управлiння.
У разі якщо емітент відхиляється від положень кодексу корпоративного управління, зазначеного в абзацах другому або третьому пункту 1 цієї частини, надайте пояснення, від яких частин кодексу корпоративного управління такий емітент відхиляється і причини таких відхилень. У разі якщо емітент прийняв рішення не застосовувати деякі положення кодексу корпоративного управління, зазначеного в абзацах другому або третьому пункту 1 цієї частини, обґрунтуйте причини таких дій Вiдхилень вiд положень корпоративного управлiння немає, так як в своїй роботi Товариство не керується кодексом корпоративного управлiння.
Інформація про наглядову раду та виконавчий орган емітента  
Порядок призначення та звільнення посадових осіб емітента. Інформація про будь-які винагороди або компенсації, які мають бути виплачені посадовим особам емітента в разі їх звільнення До посадових осiб Товариства належать: голова та члени Наглядової ради, директор, Ревiзор. Iншого органу управлiння Товариство не утворювало i утворення iншого органу Статутом Товариства (п.9.1) не передбачено. Згiдно з п.9.4.1 Статуту, Директор Товариства призначається рiшенням Наглядової Ради термiном повноважень - три роки i здiйснює управлiння поточною дiяльнiстю Товариства. Звiльнення директора вiдбувається за рiшенням Наглядової ради. Згiдно з п.9.3.5 Статуту, члени Наглядової Ради Товариства обираються Загальними зборами акцiонерiв. До складу Наглядової ради обираються акцiонери або особи, якi представляють їхнi iнтереси. Обрання членiв Наглядової Ради здiйснюється шляхом кумулятивного голосування. Наглядова рада може бути вiдкликана достроково або переобрана пiсля закiнчення строку, на який вона обиралась, виключно Загальними зборами акцiонерiв Товариства. Голова Наглядової Ради Товариства обирається членами Наглядової Ради з їх числа простою бiльшiстю голосiв вiд кiлькiсного складу Наглядової Ради. Наглядова Рада має право в будь-який час переобрати голову Наглядової Ради. Згiдно з п.9.5.1 Статуту, Ревiзор Товариства обираються Загальними зборами акцiонерiв Товариства термiном повноважень - три роки. Ревiзор може бути вiдкликаний достроково або переобраний пiсля закiнчення строку, на який вiн обирався, виключно Загальними зборами акцiонерiв Товариства.
Повноваження посадових осіб емітента Наглядова Рада є органом, що здiйснює захист прав акцiонерiв Товариства, i в межах компетенцiї, визначеної Статутом (пп.9.3.2-9.3.4) i Положенням про Наглядову Раду, контролює та регулює дiяльнiсть Директора. До повноважень Наглядової ради Товариства за Законом України "Про акцiонернi товариства", Статутом та Положенням "Про Наглядову раду" належить: прийняття рiшення про проведення та пiдготовка Загальних зборiв акцiонерiв (рiчних та позачергових), затвердження внутрiшнiх положень, якими регулюється дiяльнiсть товариства, крiм тих, що вiднесенi до виключної компетенцiї Загальних зборiв, прийняття рiшення про продаж ранiше викуплених товариством акцiй, обрання та припинення повноважень директора та затвердження умов контракту з ним, затвердження ринкової вартостi майна, обрання аудитора та визначення умов договору, що укладатиметься з ним, визначення дати складення перелiку осiб, якi мають право на отримання дивiдендiв, порядку та строкiв виплати дивiдендiв, вирiшення iнших питань, що належать до виключної компетенцiї Наглядової ради згiдно iз Статутом Товариства та чинним законодавством. Порядок роботи, виплати винагороди та вiдповiдальнiсть членiв Наглядової Ради визначається чинним законодавством, Статутом Товариства, Положенням про Наглядову Раду Товариства, а також договором, що укладається з кожним членом Наглядової ради, який затверджується рiшенням Загальних зборiв акцiонерiв. До компетенцiї Директора, згiдно з п.п.9.4.2 - 9.4.6 Статуту, належить вирiшення всiх питань, пов'язаних з керiвництвом поточною дiяльнiстю Товариства, крiм питань, що належать до виключної компетенцiї Загальних зборiв та Наглядової Ради. Директор пiдзвiтний Загальним зборам i Наглядовiй Радi, органiзовує виконання їх рiшень. Директор дiє вiд iменi акцiонерного Товариства у межах, встановлених Статутом Товариства i законом. Директор на вимогу державних органiв, посадових осiб та акцiонерiв Товариства зобов'язаний надати можливiсть ознайомитися з iнформацiєю про дiяльнiсть Товариства в межах, встановлених законом, Статутом та внутрiшнiми Положеннями Товариства. Права та обов'язки Ревiзора визначаються чинним законодавством, Статутом (п.9.5.2-9.5.5) та Положенням про Ревiзора. Ревiзор проводить перевiрку фiнансово-господарської дiяльностi Товариства за результатами фiнансового року. За пiдсумками перевiрки фiнансово-господарської дiяльностi Товариства за результатами фiнансового року Ревiзор готує висновок, в якому мiститься iнформацiя про: пiдтвердження достовiрностi та повноти даних фiнансової звiтностi за вiдповiдний перiод; факти порушення законодавства пiд час провадження фiнансово-господарської дiяльностi, а також встановленого порядку ведення бухгалтерського облiку та подання звiтностi.
Інформація аудитора щодо звіту про корпоративне управління ЗВIТ З НАДАННЯ ВПЕВНЕНОСТI Iнформацiя про предмет завдання Ми виконали завдання з надання об?рунтованої впевненостi щодо iнформацiї, зазначеної у пунктах 5-9 звiту про корпоративне управлiння ПРИВАТНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО МАТЕРIАЛЬНО - ТЕХНIЧНОМУ I СЕРВIСНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ "ТРОСТЯНЕЦЬРАЙАГРОТЕХСЕРВIС" (iдентифiкацiйний код юридичної особи: 00902211, мiсцезнаходження: 24300, Вiнницька обл., Тростянецький район, селище мiського типу Тростянець, ВУЛИЦЯ НАКОНЕЧНОГО, будинок 15, корпус А, далi - Товариство) станом на 31 грудня 2019 року, складеного у вiдповiдностi до вимог статтi 40-1 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року № 3480-IV (далi - Закон № 3480-IV). Крiм того, ми перевiрили iнформацiю, зазначену в пунктах 1-4 звiту про корпоративне управлiння Товариства станом на 31 грудня 2019 року. Предметом перевiрки щодо надання об?рунтованої впевненостi щодо iнформацiї у звiтi про корпоративне управлiння є документи та вiдомостi, що розкривають або пiдтверджують iнформацiю: опис основних характеристик систем внутрiшнього контролю i управлiння ризиками емiтента; перелiк осiб, якi прямо або опосередковано є власниками значного пакета акцiй емiтента; iнформацiю про будь-якi обмеження прав участi та голосування акцiонерiв (учасникiв) на загальних зборах емiтента; порядок призначення та звiльнення посадових осiб емiтента; повноваження посадових осiб емiтента. Застосовнi критерiї Закон України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року № 3480-IV Закон України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року №514-VI. Властивi обмеження Ми звертаємо увагу, що оцiнка ефективностi внутрiшнього контролю не стосується майбутнiх перiодiв внаслiдок ризику, що внутрiшнiй контроль може стати неадекватним через змiни в обставинах або через недотримання або неповне дотримання його полiтик та процедур. Конкретна мета Цей незалежний звiт з надання впевненостi може бути включений до звiту керiвництва в складi рiчної регулярної iнформацiї, що розкривається Товариством на фондовому ринку вiдповiдно до вимог Закону № 3480-IV, та не може використовуватись для iнших цiлей. Вiдносна вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу Управлiнський персонал Товариства несе вiдповiдальнiсть за пiдготовку та достовiрне представлення iнформацiї у звiтi про корпоративне управлiння станом на 31 грудня 2019 року, складеного вiдповiдно вимог статтi 40-1 Закону № 3480-IV. Управлiнський персонал також несе вiдповiдальнiсть за такий внутрiшнiй контроль, який вiн визначає потрiбним для забезпечення розкриття iнформацiї, що не мiстить суттєвих викривлень внаслiдок шахрайства або помилки. Вiдносна вiдповiдальнiсть практикуючого фахiвця Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо iнформацiї зазначеної у пунктах 5-9 звiту про корпоративне управлiння Товариства, складеного станом на 31 грудня 2019 року вiдповiдно вимог статтi 40-1 Закону № 3480-IV на основi отриманих нами доказiв. Ми виконали наше завдання з надання впевненостi вiдповiдно до Мiжнародного стандарту завдання з надання впевненостi 3000 (переглянутий) "Завдання з надання впевненостi, що не є аудитом чи оглядом iсторичної фiнансової iнформацiї". Цей стандарт вимагає вiд нас дотримання етичних вимог, а також планування й виконання завдання для отримання достатнiх i прийнятних доказiв для того, щоб надати висновок, призначений пiдвищити ступiнь довiри користувачiв, iнших нiж вiдповiдальна сторона, щодо iнформацiї емiтента з корпоративного управлiння за вiдповiдними критерiями. Ми отримали розумiння предмета перевiрки та iнших обставин завдання, в мiрi, достатнiй для можливостi iдентифiкувати та оцiнити ризики суттєвого викривлення iнформацiї з предмета завдання, та отримання таким чином основи для розробки й виконання процедур у вiдповiдь на оцiненi ризики i достатньої впевненостi на пiдтримку свого висновку. Отримуючи розумiння предмета завдання та iнших обставин завдання ми також отримали розумiння внутрiшнього контролю за пiдготовкою iнформацiї з предмета завдання доречного до завдання. Це включає оцiнку конструкцiї тих заходiв контролю, що є доречними до завдання та визначення, чи було їх застосовано через виконання вiдповiдних процедур на додаток до запиту персоналу, якiй вiдповiдає за iнформацiю з предмета завдання. На основi свого розумiння ми iдентифiкували та оцiнили ризики суттєвого викривлення iнформацiї з предмета завдання, розробили й виконали процедури у вiдповiдь на оцiненi ризики та отримали достатню впевненiсть на пiдтримку свого висновку. Наша оцiнка ризикiв суттєвого викривлення включає очiкування, що заходи контролю працюють ефективно. Крiм будь-яких iнших процедур щодо iнформацiї з предмета завдання, доречних за обставин завдання, нашi процедури включали отримання достатнiх та прийнятних доказiв стосовно операцiйної ефективностi заходiв контролю за iнформацiєю з предмета завдання. Застосовнi вимоги контролю якостi Наша аудиторська фiрма дотримується вимог Мiжнародного стандарту контролю якостi 1 та вiдповiдно впровадила комплексну систему контролю якостi, включаючи документовану полiтику та процедури щодо дотримання етичних вимог, професiйних стандартiв i застосовних вимог чинного законодавства. Дотримання вимог незалежностi та iнших етичних вимог Ми дотримались вимог незалежностi та iнших етичних вимог, викладених у Кодексi етики професiйних бухгалтерiв, затвердженому Радою з Мiжнародних стандартiв етики для бухгалтерiв, який ?рунтується на фундаментальних принципах чесностi, об'єктивностi, професiйної компетентностi та належної ретельностi, конфiденцiйностi та професiйної поведiнки. Перегляд виконаної роботи Виконана робота включала оцiнку прийнятностi застосовних критерiїв. Перевiрка вiдповiдностi iнформацiї, наведеної у звiтi про корпоративне управлiння та пiдтверджувальної iнформацiї, отриманої iз документiв, наданих Товариством, вiдповiдей керiвництва Товариства на запити, даних iз вiдкритих джерел, тощо, проведена шляхом спiвставлення (порiвняння) iнформацiї звiту про корпоративне управлiння та iнформацiї отриманої аудиторами iз рiзних джерел. В ходi перевiрки були використанi данi iз наступних джерел: - статут Товариства; - протоколи загальних зборiв акцiонерiв Товариства, проведених в 2019 роцi; - протоколи засiдань Наглядової ради (Комiтетiв Наглядової ради) Товариства, проведених в 2019 роцi; - перелiк акцiонерiв Товариства станом на 31.12.2019 року; - письмовi запевнення вiд Товариства; - загальнодоступна iнформацiйна база даних Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку про ринок цiнних паперiв smida.gov.ua - єдиний державний реєстр юридичних осiб, фiзичних осiб-пiдприємцiв та формувань usr.minjust.gov.ua; - cторiнка в мережi iнтернет фондової бiржi pfts.ua; - сторiнка ПРИВАТНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО МАТЕРIАЛЬНО - ТЕХНIЧНОМУ I СЕРВIСНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ "ТРОСТЯНЕЦЬРАЙАГРОТЕХСЕРВIС" в мережi iнтернет http://www.00902211.pat.ua Завдання передбачало виконання процедур для отримання доказiв стосовно iнформацiї, наведеної у звiтi про корпоративне управлiння. Вибiр процедур залежав вiд нашого судження, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень iнформацiї внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, ми розглянули заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання звiту про корпоративне управлiння i документiв з метою розробки процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю Товариства. Висновок практикуючого фахiвця На нашу думку iнформацiя, яка викладена в звiтi про корпоративне управлiння Товариства не мiстить суттєвих викривлень, пiдготовлена правильно в усiх суттєвих аспектах вiдповiдно до застосовних критерiїв Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року №514-VI, Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року №3480-IV. Пояснювальний параграф Вiдповiдно вимог ст.40-1 Закону № 3480-IV, ми перевiрили iнформацiю, зазначену в пунктах 1-4 звiту про корпоративне управлiння Товариства станом на 31 грудня 2019 року. Ми не висловлюємо нашу думку щодо цiєї iнформацiї. ЗВIТ ЩОДО ВИМОГ IНШИХ ЗАКОНОДАВЧИХ ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТIВ Результати виконання завдання з метою надання впевненостi щодо корпоративного управлiння дають можливiсть сформулювати судження щодо: - вiдповiдностi системи корпоративного управлiння у Товариствi вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року №514-VI, Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року №3480-IV та вимогам його статуту; - вiдповiдностi вiдображення iнформацiї у звiтi про корпоративне управлiння. Метою дiяльностi Товариства є найбiльш ефективне використання власного майна шляхом запровадження сучасних технологiй, форм органiзацiї виробництва, залучення iнвестицiй (в тому числi iноземних) для одержання прибутку i наступного його розподiлу вiдповiдно до рiшення загальних зборiв акцiонерiв. Для досягнення мети Товариства його органи здiйснюють управлiння таким чином, щоб забезпечити як розвиток Товариства в цiлому, так i реалiзацiю права кожного акцiонера на отримання частини прибутку (дивiдендiв) Товариства. Поряд з цим, Товариство здiйснює свою дiяльнiсть вiдповiдно до правил дiлової етики та враховує iнтереси суспiльства в цiлому. Система корпоративного управлiння в Товариствi забезпечує захист прав та законних iнтересiв акцiонерiв, а також рiвне ставлення до всiх акцiонерiв незалежно вiд кiлькостi акцiй, якими вiн володiє, та iнших факторiв. У корпоративнiй структурi Товариства наявна дiєва Наглядова рада, Директор рацiональний i чiткий розподiл повноважень мiж ними, а також належна система пiдзвiтностi та контролю. Система корпоративного управлiння створює необхiднi умови для своєчасного обмiну iнформацiєю та ефективної взаємодiї мiж наглядовою радою та виконавчим органом. Органи Товариства та їх посадовi особи дiють на основi усiєї необхiдної iнформацiї, сумлiнно, добросовiсно та розумно в iнтересах Товариства та його акцiонерiв. Вiдповiдно до даних з перелiку акцiонерiв ПрАТ ПО МТСЗ "ТРОСТЯНЕЦЬРАЙАГРОТЕХСЕРВIС", власниками значного пакету акцiй станом на 31.12.2019 р. є: Сауляк Анатолiй Петрович 8 775 шт. - 66,2364% вiд Статутного капiталу. Гембар Євгенiй Анатолiйович 2 513 шт. - 18,9689 % вiд Статутного капiталу. Гембар Анатолiй Степанович 1 460 шт. - 11,0205 % вiд Статутного капiталу. Вiдповiдно до чинної редакцiї статуту Товариства, Наглядова рада Товариства є колегiальним органом, що здiйснює захист прав акцiонерiв i в межах компетенцiї, визначеної чинним законодавством та статутом здiйснює управлiння Товариством, а також контролює та регулює дiяльнiсть виконавчого органу - Директора. Вiдповiдно до чинної редакцiї статуту Товариства, виконавчий орган Товариства - Директор Товариства, який здiйснює управлiння поточною дiяльнiстю Товариства. Дiюча у Товариствi система контролю за його фiнансово-господарською дiяльнiстю сприяє збереженню та рацiональному використанню фiнансових i матерiальних ресурсiв Товариства, забезпеченню точностi та повноти бухгалтерських записiв, пiдтриманню прозоростi та достовiрностi фiнансових звiтiв, запобiганню та викриттю фальсифiкацiй та помилок, забезпеченню стабiльного та ефективного функцiонування Товариства. Контроль за фiнансово-господарською дiяльнiстю Товариства здiйснюється як через залучення незалежного зовнiшнього аудитора (аудиторської фiрми), так i через механiзми внутрiшнього контролю. Кодекс корпоративного управлiння Товариством не приймався. Товариство не приймало рiшення про добровiльне застосування кодексiв корпоративного управлiння фондової бiржi, будь-яких об'єднань юридичних осiб або будь-яких iнших кодексiв корпоративного управлiння. Товариство не застосовує практику корпоративного управлiння понад визначенi чинним законодавством України вимоги. Ми перевiрили iнформацiю, подану в звiтi про корпоративне управлiння щодо застосування кодексу корпоративного управлiння. Вимоги Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року № 514-VI та Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року №3480-IV дотримуються. Ми перевiрили iнформацiю про проведенi загальнi збори акцiонерiв та загальний опис прийнятих на загальних зборах рiшень, якi вiдображенi у звiтi про корпоративне управлiння. Iнформацiя розкрита повнiстю з дотриманням вимог Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року № 514-VI та Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року №3480-IV. Ми перевiрили iнформацiю щодо персонального складу наглядової ради Товариства, iнформацiю про проведенi засiдання та загальний опис прийнятих на них рiшень. Iнформацiя у звiтi про корпоративне управлiння достовiрна та вiдповiдає Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року № 514-VI та Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" вiд 23.02.2006 року №3480-IV. Товариство розкриває iнформацiю про iстотнi фактори ризику, якi можуть вплинути на фiнансовий стан та результати господарської дiяльностi Товариства в майбутньому i якi можна з достатньою мiрою впевненостi спрогнозувати, про наявну в Товариствi систему управлiння такими ризиками, а також про основнi характеристики системи внутрiшнього контролю. Керiвництво Товариства приймає рiшення з мiнiмiзацiї ризикiв, спираючись на власнi знання та досвiд, та застосовуючи наявнi ресурси. На нашу думку, опис надає правдиву та неупереджену iнформацiю щодо основних характеристик системи внутрiшнього контролю i управлiння ризиками Товариства. Перелiк осiб, якi прямо або опосередковано є власниками значного пакета акцiй Товариства, на нашу думку, вiдповiдає вiдомостям, зазначеним в перелiку акцiонерiв, складеного станом на 31.12.2019 року. Iнформацiя про будь-якi обмеження прав участi та голосування акцiонерiв (учасникiв) на загальних зборах акцiонерiв Товариства, на нашу думку, вiдповiдає вiдомостям, зазначеним в перелiку акцiонерiв, складеного станом на 31.12.2019 року. Порядок призначення (обрання) та звiльнення (припинення повноважень) посадових осiб емiтента, який вiдображений у звiтi про корпоративне управлiння, визначено статутом Товариства. На нашу думку, цей порядок в повнiй мiрi вiдповiдає вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року № 514-VI щодо призначення (обрання) та звiльнення (припинення повноважень) посадових осiб Товариства. Повноваження посадових осiб, якi зазначенi у звiтi про корпоративне управлiння, визначенi статутом Товариства. На нашу думку, повноваження посадових осiб Товариства в повнiй мiрi вiдповiдають вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" вiд 17.09.2008 року № 514-VI та iншим вимогам чинного законодавства України та забезпечують посадових осiб Товариства необхiдними можливостями для здiйснення ними своїх функцiй. Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму Повна найменування: Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю АУДИТОРСЬКА ФIРМА "РЕШЕРШ ФIНАНСЬЄ" Iдентифiкацiйний код юридичної особи: 40081043 Свiдоцтво АПУ № 4650, видане згiдно з рiшенням АПУ № 317/4 вiд 26 листопада 2015 року, чинне до 26 листопада 2020 року. Мiсцезнаходження: 22000, Хмiльницький р-н, м. Хмiльник, вулиця Соборностi, 6 Фактичне мiсце розташування: 21018 м. Вiнниця, площа Гагарiна, буд.2, оф. 104 Практикуючий фахiвець О.В. ПАНАРIНА ДИРЕКТОР ТОВ "АФ "РЕШЕРШ ФIНАНСЬЄ" Б.Є. КАЛАЧИНСЬКИЙ Сертифiкат аудитора серiї А № 004317 Аудиторської Палати України вiд 19.07.2000 року м. Вiнниця, Вiнницька область 07.04.2020 року